Menu

Čo je flex?

Dnes už väčšina z nás v pivnici neskladuje uhlie, alebo starý nábytok, ale zato máme všetci dosť športového a dovolenkového náradia, ktoré chceme mať uložené bližšie a bezpečnejšie, alebo krabíc so sezónnym oblečením, ktoré je tiež dobre mať poruke. Vo väčšine bytov v Hájparku je preto začlenený tzv. flex, univerzálny skladovací priestor, ktorý okrem svojho základného účelu rozširuje možnosti na  flexibilné zmeny bytu v budúcnosti. Je umiestnený a pripravený tak, že z neho môžete spraviť plnohodnotný šatník, vybudovať v ňom druhú kúpeľňu, používať ho ako malú pracovňu, alebo ho jednoducho pričleniť k priľahlej izbe. Vo väčšine bytov má tento malý priestor dokonca svoje vlastné okno. Ak sa však predsa len nechcete vzdať ani klasickej pivnice, v podzemnom garážovom podlaží budú k dispozícii štandardné pivničné kobky na samostatné dokúpenie.

GalériaAk dávate prednosť obrázkom, v našej galérii ich nájdete všetky pekne pohromade, zoradené podľa toho, aká časť projektu Vás najviac zaujíma.

Ako vám to vyhovuje?Každý z nás je tak trochu iný a každý z nás si chce vlastný domov čo najviac prisôsobiť svojim predstavám.

Ste single?Ak ste single a nechcete bývať osamote, v Hájparku pre vás niečo máme.

Život v parkuVenovali sme mnoho času a energie tomu, aby park, ktorý vytvárame pre budúcich obyvateľov, bol naozaj jedinečný.

Think GreenHájpark sa nachádza v príjemnom prírodnom prostredí, a preto sa k nemu snaží byť čo najpriateľskejší.

Výhľady z bytovVšetky byty majú na južnej, resp. východnej strane priestranné balkóny, ktoré sú doslova vysunuté do bohatej okolitej zelene.